• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Durum değerlendirmesi

Şuan bir güncelleme içinde miyiz?  yada yıl sonuna dek devam eden bir güncellemeye girdik de haberimiz mi yok yoksa yoksa yoksa şuan ki düşünceleriniz neler çünkü sağlıklı bir Google ve servisleri yok gibi.

Bu yıl Google altyapısında çok büyük değişiklikler yaptı. Bu değişiklikleri daha öncesinde sırasıyla duyurmuştuk.
23 Ekim tarihinde Roller Coaster etkisi yaşayabiliriz haberimizde Google yeni algoritma denemeleri yaptığı haberinin hemen arkasından Rank Brain haberimiz çıkmıştı. Daha sonra Google Mobil güncelleştirmeleri ile ilgili yeni haberler yaptık. Mobil kullanıcı deneyimi iyi olmayan ve mobil trafiğini satan siteleri cezalandırmaya başladı. Bunun dışında Google Penguen 4.0 algoritmasının Ocak ayından önce çıkması muhtemel.
Şimdiye kadar olan güncellemeler içerisinde en önemlisi Rank Brain. Makine öğrenme sistemli bu algoritmanın henüz nasıl çalıştığını kimse bilmiyor. Tek bildiğimiz kendini kendini sürekli geliştirdiği.
Arama sonuçları içerisinde Yaklaşık %15 oranında etki etmesi bile sıralamalara büyük değişiklikler getirebilir.
Genel durumu değerlendirirsek, Google web yönergelerine aykırı olan sitelerin sıralamalarda biraz daha geriye düşerken, Google şartlarına uygun sitelerin bu güncellemeler ile büyük bir avantaj elde etmesini bekliyoruz.

Hakkında

admin

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Google Sıralama Yükseltme İpuçları
Google Sıralama Yükseltme İpuçları ...
Geri
Yeni site eski siteden önde çıkıyor ...
İleri
YORUM YAZIN

Yorumlar kapatıldı.