• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Bireysel twitter hesabından paylaşım yapmak

Soru: Bireysel twitter hesabından paylaşım yapmak

Twitteri etkin bir şekilde kullanıyorum, binlerce takipçim var, sitemde yayınlanan konuları twitterda yayınlarsam, sitenin lehine aleyhine mi bir durum olur? (aleyhine derken sitenin kendi twitter sayfasından olmayıp, bireysel kullanıcı sayfasından yayınlanması googleda spam gibi algılanabilir mi?)

Cevap

Bu konuyu Google’ın bir spam gibi göreceğini düşünmüyorum. Twitter üzerindeki bağlantılar zaten nofollow bağlantılardır ve takip edilmezler. Bu bağlantıları kullanarak sitenize gelen trafiği arttırabilir ve gelen ziyaretçileri sitenizde tutabilirseniz bu siteniz için faydalı olacak  ve sosyal referral hitinizi arttırmış olursunuz. Bu bağlantıların nofollow olduğunu söylemiştik. Konu linklerinizi https://goo.gl/ adres kısaltma hizmeti ile sunarsanız, Google bağlantıları takip edebilir ve herhangi bir backlink kazancı ya da kaybı olmaksızın sitenizin değerini arttırabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için alttaki video alt yazı ayarlarını Türkçe yaparak fikir edinebilirsiniz.

Hakkında

admin

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

soru cevap
Facebook gruplarına yazılan yorumlar ...
Geri
SMO seo optimizasyon ...
İleri
SMO seo optimizasyonu
YORUM YAZIN