• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Alexa değerini nasıl düşürdünüz?

Merhaba hocam kaliteli bir ekip olduğunuz aşikar, sizden istediğim soru
2 ay gibi kısa bir sürede alexa değerini nasıl böyle düşürdünüz?

Öncelikle teşekkür ederiz. Planlı ve prosedürlü ilerleme olduğunu söyleyebiliriz.
Sitemizi kurarken sırası ile yaptığımız işlemler;
Öncelikle özel DNS alımı yapılarak, %99 Uptime süreli özel bir server aldık. Sonra domain seçimi yapıldı. Arından r10 platfomunda logo yarışması yapılarak logo elde edildi. Marka tescil işlemleri tamamlandıktan sonra, tasarım seçimi yapıldı. Bu işlemlerin süreci 1 ay kadar sürdü. DMCA kayıdı yapılarak içeriklerimizi güvence altına aldık ve içeriklerimizi paylaşan tüm siteleri düzenli aralıklarla şikayet ettik. Her gün içerik paylaşmaya özen gösterdik.
Bu süreçler içerisinde tüm forumlarda aktif olarak konular açıldı. 5000 den fazla webmaster arkadaşımıza ücretsiz telefon desteği hizmetini sunduk. Projemiz tamamlanınca, yine durmayıp 10 bin ücretsiz soru cevaplamaya karar verdik.
Yine bu süreçler içerisinde alanımızla ilgili tüm makaleleri, google arşivlerini sürekli okuyan bir ekiple istikrarlı olarak yolumuza devam ettik.
Kısacası organik hitin etkisi için güzel bir ekip çalışması yapıldı. Tüm ziyaretçilerimiz SEO adına en güncel ve taze bilgiyi bulmak adına platformumuzu kısa bir süre içerisinde benimsedi ve değer verdiler.
Bu çalışmaların haricinde ekibimize özel bir kaç teknik çalışma ile olumlu etkiler aldık. Aktif olarak 1 ay gibi bir süre içerisinde ilerleme kaydedildi.
İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

Hakkında

admin

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Resim sitesi seo ...
Geri
Link alırken dikkat edilmesi gerekenler ...
İleri
YORUM YAZIN

Yorumlar kapatıldı.